Напишіть нам

Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Наші телефони

+ 38 (068) 941-73-16

+ 38 (093) 297-94-88

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Ви питаєте — ми відповідаємо

Що впливає на вибір протезної конструкції

Сучасна стоматологія дозволяє відновити зуби при будь-якій ступені зруйнованості і може зробити посмішку бездоганною за короткий термін. Питання естетики можна вирішити за допомогою протезування зубів. Якість протезування визначається кваліфікацією лікаря і зубного техніка, рівнем клінічного мислення та оснащеністю клініки. Це найважливіші принципи роботи, яких дотримуються спеціалісти нашої стоматології та за якими ми даємо безумовні гарантії.

Читати далі

Безметалові коронки та інші протезні конструкціі в клініці «Діадент» у Вінниці

Зубний протез виготовляється з кераміки або діоксиду цирконію, самостійно або з нанесенням керамічної маси, без застосування металевого литого каркаса. Виготовлені за даною технологією коронки та мостовидні протези прозорі, міцні та стійкі до стирання. Все це сприятливо позначається на естетиці всієї конструкції і суттєво збільшує термін служби безметалевої кераміки.

Читати далі

Навіщо потрібна КТ діагностика в стоматології

Комп'ютерна томографія зубів є важливою частиною діагностичних заходів в стоматологічній сфері. Це дуже інформативний спосіб, який дозволяє побачити особливості будови щелепи, зубного ряду, а також виявити патологічні процеси. Раніше для цього застосовувався рентген, але КТ дозволяє отримати найбільш точну картину.

Читати далі

Металокерамічні конструкції — що це і які етапи виготовлення??

Металокерамічні  конструкції  довели свою довговічність і з цим пов’язане їх широке застосування в стоматологічній практиці на сьогоднішній день. Металокерамічні  конструкції є високоестетичними, відрізняються механічною міцністю, хімічною стійкістю, біологічною інертністю та слабкою теплопровідністю.

Читати далі

Замовити дзвінок