Напишіть нам

Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Наші телефони

+ 38 (068) 941-73-16

+ 38 (093) 297-94-88

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Дитяча стоматологія

Якщо ваше дитинство припало на 80-і або 90-і, ви, напевно, пам’ятаєте той жах під назвою «Радянська стоматологія». Висвердлювання карієсу без анестезії, бормашини з ефектом відбійних молотків і вічне знущальне «Потерпи, тобі ж не боляче!». І привіт, фобія перед стоматологами…

На щастя, сучасна дитяча стоматологія навчилася піклуватися не тільки про здоров’я зубів, але й про психологічний комфорт маленьких пацієнтів. Більше ніяких сліз і страху перед злим бездушним лікарем!

Дитяча стоматологія: захоплююче і зовсім не боляче

Ми, стоматологи клініки «ДІАДЕНТ», розуміємо свою велику відповідальність, адже перший похід до зубного лікаря залишає враження на все життя. Тому ми робимо все, щоб Ваша дитина не боялася і відчувала себе комфортно.

Дитячий стоматолог вміє перетворити лікування в цікаву гру, з якої кожен маленький пацієнт виходить здоровим та щасливим переможцем – з приємним призом за сміливість і терпіння.

Наша мета не тільки вилікувати зубки юних пацієнтів, але й зробити відвідування зубного лікаря такою же повсякденною подією, як похід в спортивну секцію або в садок.

Лікування зубів у дітей: наші послуги

У стоматології «ДІАДЕНТ» м.Вінниці всі лікарі знають, як сподобатись діткам, заспокоїти і зацікавити навіть самого засмученого малюка. Уже після першого відвідування ,дитина перестає боятися дорослих у білих халатах та з задоволенням приходить до нас в наступний раз.

Наші лікарі, що працюють за спеціалізацією «Дитяча стоматологія», надають широкий спектр послуг:

  • лікування карієсу без бормашини;
  • протезування/видалення молочних зубів;
  • корекція прикусу дітям ;
  • зубна реставрація;
  • профілактика карієсу шляхом герметизації фісур і фторування;
  • лікування каналів при періодонтиті і пульпіті.

Щоб малюк спокійно переніс  процедуру, наші дитячі стоматологи використовують знеболення.

Чому варто лікувати зубки в клініці «ДІАДЕНТ»?

  1. Ми використовуємо сучасне обладнання, а також тільки сертифіковані європейські матеріали високої якості.
  2. Наші лікарі регулярно відвідують навчальні курси і використовують нові методики, матеріали та інструменти для лікування зубів. Крім того, вони завжди ввічливі, уважні та вміють знайти спільну мову з будь-якою дитиною.
  3. За хорошу поведінку і хоробрість маленький пацієнт отримає приємний сюрприз.

Чи варто доглядати за молочними зубками?

Існує міф, що лікування молочних зубів необов’язкове. Навіщо, якщо вони усе одно випадуть? Ця позиція не зовсім правильна. Справа в тому, що без догляду за ротовою порожниною у малюків рано з’являється карієс, а усі не- ліковані молочні зуби – це джерело інфікування зачатків постійних зубів. При цьому молочні зуби починають передчасно випадати. На їх місці завчасно виростають постійні зуби – криво і нерівномірно.

Якщо ігнорувати лікування молочних зубів, виникає порушення прорізування постійних зубів, та, як наслідок, зубощелепні аномалії. Про це необхідно знати і не допускати таких ускладнень.

У таких діток розвивається неправильний прикус в підлітковому віці. Звичайно, нерівні зуби виправить брекет-система, але ж таке лікування набагато дорожче та довше, ніж звичайне лікування карієсу!

Якісна домашня гігієна порожнини рота – запорука здоров’я зубів

Всі захворювання зубів та ясен починаються з неправильної гігієни порожнини рота. На жаль, не всі батьки знають, що чистити дитячі зубки потрібно з моменту їх появи. Вже з 2,5-3 років дитина, під наглядом мами чи тата, може чистити зуби пастами без фтору. До першого класу вона повинна вміти самостійно доглядати за ротовою порожниною.

Не чекайте, поки у вашого малюка заболять зубки, а приходьте на консультацію до дитячого стоматолога. В ігровій формі лікар огляне зуби, розповість, як правильно за ними доглядати і здійснить профілактику карієсу без страшної бормашини.

Не забувайте регулярно водити дитину до дитячого фахівця в стоматологічну клініку «ДІАДЕНТ» м. Вінниця, навіть якщо зубки не болять. Завдяки цій звичці у дитини ніколи не виникне страху перед лікуванням зубів, посмішка буде гарною і здоровою, а ви збережете свій час та нерви.

Назва роботи
Ціна
Консультація лікаря 200 грн.
Місцева анестезія від 200 грн.
Лікування карієсу постійних зубів від 1000 грн.
Лікування кореневих каналів (в залежності від їх кількості та діагнозу) від 1300 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини(включаючи апаратний скейлінг та повітряно-абразивну чистку зубів) від 1100 грн.
Виготовлення металокерамічної коронки від 3000 грн.
Виготовлення коронки з цирконію / вініра 6000 грн.
Встановлення імплантатів від 10000 грн.
Дентальний рентгенівський знімок 100 грн.
КТ зубощелепної-системи 450 грн.
Атипове видалення зуба мудрості 900 грн.
Провідникове знеболення 250 грн.
Ортодонтичний знімний апарат від 2100 грн.
Брекет-система (в залежності від клінічної ситуації) від 12500 грн.

Замовити дзвінок