Напишіть нам

Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Наші телефони

+ 38 (068) 941-73-16

+ 38 (093) 297-94-88

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Лікування зубів

Вінницька стоматологія «ДІАДЕНТ» пропонує вам професійне, своєчасне та якісне лікування зубів будь-якої складності. Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальний план лікування зубів, з огляду на його анатомо-фізіологічні особливості, а також фінансові можливості. Саме це дає якісний результат і довготривале збереження зубів.

Лікування карієсу

Карієс – захворювання, яке зустрічається майже у 95% населення. Він вражає тверду зубну тканинута призводить до утворення чорних плям, а згодом – порожнин різної глибини.

Найчастіше карієс лікують консервативним методом шляхом механічного видалення уражених тканин і заповнення порожнини пломбою. Реставрація зуба покращує його зовнішній вигляд та подовжує термін експлуатації.

Наші лікарі реставрують зруйновані тверді тканини зубів за допомогою сертифікованих композиційних матеріалів – фотополімерів – від перевірених світових виробників. Такі матеріали якісно імітують колір, твердість та прозорість натурального зуба. Вони мають пластичну текстуру і тверднуть під дією спеціальної лампи.

У більшості людей лікування зубів супроводжується  страхом болю і стресом . Але пацієнти нашої клініки можуть цього не боятися: ми проводимо реставрацію зубів під надійним місцевим знеболенням. Для цього ми використовуємо широкий арсенал сучасних анестетиків: SEPTANEST, ULTRAKAIN, SKANDONEST, UBISTEZIN, MEPIVASTEZIN, ARTIPHRIN та інші.

Ендодонтія– лікування каналів зуба

Якщо карієс проникає вглиб, він здатний вразити зубну порожнину разом з нервом і судинами та дійти до кореня. Якщо канали не пролікувати і погано запломбувати, вони стають джерелом інфекції. Та, в свою чергу, викликає запалення в кістці навколо зуба. Правильне пломбування каналів під встановленими пломбами, штифтами та коронками – запорука їх довгої служби.

У своїй роботі стоматологи клініки «ДІАДЕНТ» використовують:

  • інструменти з нікель-титанового сплаву;
  • новітні методики проходження кореневих каналів;
  • сучасні протоколи іригації препаратами широкого спектру дії;
  • ультразвук – не тільки для очищення каналу, а й для видалення з нього уламків інструментів при попередніх втручаннях;
  • 3D-обтурацію каналів зубів методом гарячої вертикальної конденсації гутаперчі;

Якщо Вам сказали, що Ваш зуб безнадійний, відвідайте «ДІАДЕНТ» і наш ендодонтист за допомогою мікроскопа врятує зуб від видалення. Ми намагаємося максимально зберегти зуби наших пацієнтів, адже «Природа не створила нічого зайвого».

Професійне лікування ясен

На жаль, пошкоджуються не тільки тверді тканини зуба, але йоточуючі його тканини – ясна. Якщо ви стали помічати, що під час їжі або чищення зубів ясна кровоточать, самі зуби починають хитатися, а їх коріння – оголюються, вам необхідна допомога лікаря-пародонтолога. З діагнозом пародонтоз, пародонтит і гінгівіт можна запобігти втрати зубів, якщо вчасно зайнятися лікуванням.

Сьогодні в Україні 83,8% людей старше 30 років скаржаться на різні форми захворювання ясен. Тому, з метою профілактики та професійного догляду, радимо звертатися до стоматолога мінімум 1 раз в 6 місяців.

Якщо ж вам вже діагностували запалення ясен, на допомогу прийде фотодинамічна терапія. Ми проводимо її в клініці «ДІАДЕНТ», використовуючи апарат FotoSan 630.

Як це відбувається? Спершу стоматолог наносить на ясна пацієнта особливу речовину – фотосенсибілізатор, яка закріплюється на мембранах бактерій. Потім лікар використовує світлодіодну лампу FotoSan 630 – вона активує лікувальний засіб.

Світло, що випромінюється, повністю проходить крізь тканини людського організму. Фотосенсибілізатор поглинає енергію світлового випромінювання, і в ході реакції виділяється кисень. Той, в свою чергу, негайно руйнує клітини бактерій.

Знизити ризик виникнення захворювання зубів та ясен просто! Регулярно проводьте очищення ротової порожнини в домашніх умовах і відвідуйте стоматолога для професійної гігієни двічі на рік.

Видалення та протезування зубів

Уміння дантиста працювати з мікроскопом, сучасні протоколи лікування і фотокомпозити дозволяють зробити висококласну реставрацію зуба. Але в деяких випадках лікування зубів неможливо: наприклад, при серйозному руйнуванні, критичному пошкодженні коренів та тріщинах.

В такому випадку стоматолог видаляє зуб, а після того, як лунка заживе, пропонує пацієнту відновити зубний ряд за допомогою протезів, коронок і імплантів.

Ця процедура надзвичайно важлива. Відсутність зуба тягне за собою порушення нормального жування і, як наслідок, проблеми з переварюванням їжі та дикцією. Тому лікування після видалення зуба – протезування – допоможе уникнути цих неприємностей.

Одним з найбільш проблемних зубів вважається «вісімка», або зуб мудрості. Він часто викликає набряк та почервоніння ясен при прорізуванні, сильний біль і рано уражується карієсом. Щоб не допустити ускладнень, стоматолог виконує наступні маніпуляції:

  • використовує протизапальний і антибактеріальний засіб загальної та місцевої дії;
  • видаляє зуб мудрості при неправильному розташуванні або частих загостреннях;
  • зрізає край ясен, який нависає над корінним зубом,та проводить подальшу протизапальну терапію.

Своєчасно лікувати зуби, не чекаючи пекельного болю – це відповідальність, яку кожен з нас несе перед самим собою.

Зверніться до нас, і ми допоможемо вирішити будь-яку проблему з зубами швидко, без болю, надійно та надовго.

Назва роботи
Ціна
Консультація лікаря 200 грн.
Місцева анестезія від 200 грн.
Лікування карієсу постійних зубів від 1000 грн.
Лікування кореневих каналів (в залежності від їх кількості та діагнозу) від 1300 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини(включаючи апаратний скейлінг та повітряно-абразивну чистку зубів) від 1100 грн.
Виготовлення металокерамічної коронки від 3000 грн.
Виготовлення коронки з цирконію / вініра 6000 грн.
Встановлення імплантатів від 10000 грн.
Дентальний рентгенівський знімок 100 грн.
КТ зубощелепної-системи 450 грн.
Атипове видалення зуба мудрості 900 грн.
Провідникове знеболення 250 грн.
Ортодонтичний знімний апарат від 2100 грн.
Брекет-система (в залежності від клінічної ситуації) від 12500 грн.

Замовити дзвінок