Напишіть нам

Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Наші телефони

+ 38 (068) 941-73-16

+ 38 (093) 297-94-88

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Вартість послуг

Вартість деяких послуг (станом на 01.02.2023р.)

Назва роботи
Ціна
Консультація лікаря 200 грн.
Місцева анестезія від 200 грн.
Лікування карієсу постійних зубів від 1000 грн.
Лікування кореневих каналів (в залежності від їх кількості та діагнозу) від 1300 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини(включаючи апаратний скейлінг та повітряно-абразивну чистку зубів) від 1100 грн.
Виготовлення металокерамічної коронки від 3000 грн.
Виготовлення коронки з цирконію / вініра 6000 грн.
Встановлення імплантатів від 10000 грн.
Дентальний рентгенівський знімок 100 грн.
КТ зубощелепної-системи 450 грн.
Атипове видалення зуба мудрості 900 грн.
Провідникове знеболення 250 грн.
Ортодонтичний знімний апарат від 2100 грн.
Брекет-система (в залежності від клінічної ситуації) від 12500 грн.

Ми глибоко переконані, що прайс-лист не спроможний дати пацієнту повне уявлення про вартість стоматологічного лікування. Оцінити клінічну ситуацію повинен лікар/фахівець, виходячи з клінічного огляду, даних рентгенографічних досліджень, включаючи КТ, і дані функціонального аналізу.

Отримати інформацію щодо вартості необхідного стоматологічного втручання
можливо, тільки прийшовши на консультацію до лікаря-стоматолога клініки
«ДІАДЕНТ».

Вартість даної послуги – 200 грн. (станом на 01.02.2023 р.).

Представляємо вашій увазі формування середнього чека на лікування карієсу зуба.

Середній чек лікування карієсу зубів

Карієс – це досить складний і незворотний патологічний процес, щоповільно розвивається та локалізується у твердих тканинах зуба.

Лікування карієсу зуба полягає у видаленні уражених твердих тканин (емалі та дентину) з подальшим заповненням сформованої порожнини фотополімерним матеріалом з метою відновлення повної анатомії зуба.

Фіксовану вартість лікування ураженого карієсом зуба точно вказати заочно практично неможливо, так як вона залежить, перш за все, від глибини ураження тканин зуба. Лікар визначає глибину ураження, ґрунтуючись на клінічному зондуванні і рентгенограмі.

Лікування карієсу може бути виконано двома способами:

  • Пряма реставрація в ротовій порожнині;
  • Непряма реставрація (лабораторне виготовлення вкладки).

За глибиною розрізняють кілька стадій розвитку карієсу:

  1. карієс на стадії білої/темної плями;
  2. поверхневий карієс;
  3. середній карієс;
  4. глибокий карієс;
  5. ускладнений карієс.

В даному випадку, мова піде про пряму реставрацію, виконану лікарем-стоматологом-терапевтом безпосередньо в порожнині рота.

Карієс на стадії білої/темної плями

На першій, самій ранній, стадії розвитку карієсу необхідно провести мікроінвазивне лікування. Залежно від ураженої поверхні, буде використаний або інноваційний продукт Icon, або процедура фторування емалі з обов’язковою ізоляцією слизової порожнини рота за допомогою кофердама. Середня вартість для всіх уражених зубів однієї щелепи складає 2000 грн.

кариес в стадии пятна

За бажанням пацієнта,лікування карієсу зубів може бути проведено як з використанням анестезії, так і без неї. Вартість інфільтраційної анестезії – 200грн., провідникової анестезії – 250грн.

Згідно зсучасними протоколами, виконання більшості стоматологічних маніпуляцій має проводитися за допомогою ізоляції робочого поля. Для цього використовують системи «Кофердам», «Рабердам», «Оптрагейт» вартістю 150 грн.

Середня вартість фотокомпозитної пломби – 1200грн. Вартість художньої реставрації – 2200грн.

Поверхневий карієс

Якщо каріозний процес розвинувся глибше і перейшов у стадію поверхневого карієсу, ви будете відчувати біль від гарячої/холодної їжі або підвищену чутливість до солодкого/кислого.

Лікування – традиційне препарування тканин зуба і заповнення порожнини естетичним фотополімерним матеріалом з подальшим шліфуванням та поліруванням матеріалу для досягнення оптичних і механічних властивостей, аналогічних тканинам природного зуба. Середня вартість такого лікування одного каріозного ураження, з обов’язковою ізоляцією слизової порожнини рота за допомогою кофердама і анестезією, в нашій клініці становить 1200 грн.

поверхностный кариес

Середній карієс

Ситуація, яка зустрічається найчастіше, – це стадія середнього карієсу, коли вже вражається дентин. Алгоритм лікування такого виду карієсу може включати в себе досить багато етапів. Ми розглянемо лікування середнього карієсу на контактній поверхні зуба.

Спочатку зуб очищають від м’якого нальоту, проводять місцеву анестезію вартістю 200 грн. Далі, механічно прибирають (препарують) уражені ділянки твердих тканин зуба під контролем індикатора карієсу.

Наступним етапом є ізоляція робочого поля від слизової порожнини рота за допомогою кофердама вартістю 200 грн. Цей етап обов’язковий, оскільки порожнина зуба обробляється спеціальними кислотами та іншими агресивними рідинами. Їх потрапляння на слизову порожнину ротавкрай небажане, так само як і потрапляння біологічних рідин (наприклад, слини, крові) – увідпрепаровану порожнину зуба.

Якщо порожнина знаходиться на контактній поверхні з сусіднім зубом, ми використовуємо спеціальні матриці і клинці.

Далі зуб готують до пломбування: протруюють емаль кислотою, обробляють дентин та емаль спеціальним складом, що забезпечує ідеальне зчеплення фотополімерного матеріалу з твердими тканинами зуба. Тільки тоді настає завершальний етап – власне пломбування (пошарове відновлення втрачених тканин зуба).

Після відтворення форми проводять шліфування та полірування фотополімерного матеріалу для додання блиску і природних оптичних ефектів. Середня вартість такої пломби – 1400 грн.

средний кариес

Глибокий карієс

Коли ушкодження невилікуваного зуба доходять до навколопульпарного дентину, починається стадія глибокого карієсу. Процедура лікування полягає у видаленні ушкодженої частини зуба, обробці порожнини медикаментозними препаратами, внесенні на дно порожнини ремінералізуючих препаратів і безпосередньому відновленні великого обсягу втрачених тканин зуба фотополімерним матеріалом.

Лікарю необхідно виконати усі етапи анестезії, ізоляції тощо, як і при середньому карієсі, однак обсяг реставрації втрачених тканин буде завжди більшим. Середня вартість лікування глибокого карієсу (пломба, пряма реставрація) – близько 1600 грн, в залежності від розміру ураження.

У разі, якщо карієс поширився на навколопульпарний дентин і на рентгенограмі доктор виявить злиття каріозної порожнини з пульпарною порожниною зуба, мова буде йти про ускладнений карієс. Його лікування полягає у видаленні запаленої пульпи зуба і заповненні системи кореневих каналів кореневої пломбою (ендодонтичне лікування). Тільки після нього виконується пломбування каріозної порожнини.

Ви питаєте — ми відповідаємо

Що впливає на вибір протезної конструкції

Сучасна стоматологія дозволяє відновити зуби при будь-якій ступені зруйнованості і може зробити посмішку бездоганною за короткий термін. Питання естетики можна вирішити за допомогою протезування зубів. Якість протезування визначається кваліфікацією лікаря і зубного техніка, рівнем клінічного мислення та оснащеністю клініки. Це найважливіші принципи роботи, яких дотримуються спеціалісти нашої стоматології та за якими ми даємо безумовні гарантії.

Читати далі

Безметалові коронки та інші протезні конструкціі в клініці «Діадент» у Вінниці

Зубний протез виготовляється з кераміки або діоксиду цирконію, самостійно або з нанесенням керамічної маси, без застосування металевого литого каркаса. Виготовлені за даною технологією коронки та мостовидні протези прозорі, міцні та стійкі до стирання. Все це сприятливо позначається на естетиці всієї конструкції і суттєво збільшує термін служби безметалевої кераміки.

Читати далі

Замовити дзвінок