Напишіть нам

Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Наші телефони

+ 38 (068) 941-73-16

+ 38 (093) 297-94-88

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Хірургія

Зберегти природні зуби пацієнта за максимумом – головний принцип роботи клініки «ДІАДЕНТ». Ми робимо великий акцент на консервативному лікуванні, але в деяких випадках врятувати зуби неможливо. Їх необхідно видалити, не затягуючи процес, щоб не нашкодити здоров’ю людини.

Видалення зубів необхідно в таких випадках:

 • пародонтит і пародонтоз в стадії, яка не піддається лікуванню;
 • лікування запального гнійного процесу при періодонтиті не дало результатів;
 • надкомплектна зубна аномалія;
 • у пацієнта запалилися частково або повністю непрорізані зуби;
 • зубні коронки сильно зруйновані і мають поздовжні переломи;
 • каріозний процес зруйнував корінь зуба.

Кожен окремий випадок потребує або планового, або екстреного втручання. Наприклад, зуб мудрості варто видаляти тільки при наявності показань – хронічного запалення, травмування тканин щоки,тощо.

Видалити зуб з місцевою анестезією в умовах сучасної стоматології так само просто, швидко і безболісно, як поставити пломбу.

 1. За безпеку процедури відповідає професійний стоматолог. До початку процедури він досконально і системно досліджує стан пацієнта. Саме видалення зуба лікар проводить дуже акуратно, щоб не нашкодити сусіднім тканинам.
 2. Місцева анестезія чудово допомагає запобігти неприємним відчуттям під час процедури, не викликаючи побічних ефектів в більшості випадків.
 3. Скільки часу займає процедура? Все залежить від складності  кожного окремого випадку. Просте видалення зуба займає всього пару хвилин, складна маніпуляція може тривати до декількох годин.
 4. Доброзичлива заспокійлива атмосфера, ввічливі лікарі і персонал також здатні заспокоїти клієнта і налаштувати на комфортне безболісне лікування.

Стоматологи «ДІАДЕНТа» проводять кожну операцію, відповідно до міжнародних протоколів лікування. Наше головне завдання – забезпечити пацієнтові комфорт до, під час і після операції, а також якісно підготувати до подальшої процедури протезування.

Видалення зубів ультразвуком

Цю передову технологію вважають найбільш зручною і точною та застосовують в поєднанні з класичним видаленням зубів. Використовуючи ультразвукову указку, лікар акуратно розрізає тканини зуба. При цьому:

 • кожен рух максимально точний;
 • ультразвукові хвилі м’яко справляються з твердими тканинами і менше травмують м’які;
 • стоматолог може зручно проводити операцію навіть у важкодоступних ділянках порожнини рота.

Завершення процедури і післяопераційний догляд

Після складних операцій пацієнтові часто необхідно накласти один або кілька швів. Про це клієнту повідомляє лікар. Через кілька днів пацієнтові необхідно знову прийти в клініку і зняти шви.

При видаленні зуба неминуча кровотеча, тому доктор помістить в рот пацієнта лікарський тампон, який прискорить згортання крові.

Іноді після процедури деякий час спостерігається легка набряклість, але вона скоро проходить. Щоб звузити судини і зменшити набряк ясен, на протязі 2-3 годин після операції необхідно прикладати холодні компреси. Також лікар порекомендує протизапальний препарат, який допоможе зменшити біль.

Харчування в першу добу після видалення зуба варто узгодити з лікарем, щоб попередити ускладнення та появу болю. Найкраще відмовитися на цей час від гарячої, гострої та грубої їжі, здатної забитися в лунку і травмувати слизову.

Важливо розуміти, що організм реагує на видалення зуба як на травму. Характер посттравматичного запалення багато в чому залежить і від обсягу втручання, і від стану вашого здоров’я. Рекомендації та призначення лікаря покликані це запалення зменшити і прибрати. Тому ваш комфорт та спокій під час післяопераційного періоду багато в чому залежить саме від вас.

Запишіться на консультацію в «ДІАДЕНТ» та перевірте стан своїх зубів. Пам’ятайте: своєчасне лікування здатне врятувати здоров’я вашої природної усмішки.

Назва роботи
Ціна
Консультація лікаря 200 грн.
Місцева анестезія від 200 грн.
Лікування карієсу постійних зубів від 1000 грн.
Лікування кореневих каналів (в залежності від їх кількості та діагнозу) від 1300 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини(включаючи апаратний скейлінг та повітряно-абразивну чистку зубів) від 1100 грн.
Виготовлення металокерамічної коронки від 3000 грн.
Виготовлення коронки з цирконію / вініра 6000 грн.
Встановлення імплантатів від 10000 грн.
Дентальний рентгенівський знімок 100 грн.
КТ зубощелепної-системи 450 грн.
Атипове видалення зуба мудрості 900 грн.
Провідникове знеболення 250 грн.
Ортодонтичний знімний апарат від 2100 грн.
Брекет-система (в залежності від клінічної ситуації) від 12500 грн.

Замовити дзвінок