Напишіть нам

Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Наші телефони

+ 38 (068) 941-73-16

+ 38 (093) 297-94-88

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Відбілювання зубів

Білосніжні зуби – це візитна картка успіху.

Ми розуміємо, що ,через велику кількість барвників в напоях і продуктах, домашнє відбілювання зубів не дозволяє отримати бажаного результату. Тому в нашій клініці ви можете пройти процедуру офісного відбілювання (в кріслі стоматолога).

Вона допоможе відбілити зуби за одне відвідування на кілька тонів, а професійні рекомендації стоматологів клініки значно знизять ризик можливих ускладнень.

Всього один похід в стоматологію «ДІАДЕНТ» по вул. Академіка Янгеля, 65 (колишня вул. Фрунзе), в м. Вінниця замінить десятки шкідливих та провальних спроб поліпшити колір Вашої посмішки.

Інноваційна технологія відбілювання зубів LightBridge

Фахівці клініки «ДІАДЕНТ» застосовують швидку і безпечну технологію LightBridge («Світловий міст»). Вона об’єднує потужне галогенове і світлодіодне випромінювання, а також сучасну систему фільтрації світла з 150 тисячами мікроволокон, яка захищає від підвищеної температури та УФ-випромінювання.

Разом з LightBridge наші лікарі використовують відбілюючий гель з особливою формулою BEYOND.

Результати процедури:

  • зуби освітлюються на кілька тонів, в тому числі їх важкодоступні ділянки;
  • зникає пігментація – сліди куріння, кави, чаю;
  • результат зберігається до 2-х років.

Офісне відбілювання зубів: про що потрібно знати перед процедурою

Зубне відбілювання, як і будь-яке медичне втручання, може викликати неприємні відчуття. Вони з’являються рідко та зазвичай легко усуваються. Про це докладно розповість наш стоматолог на консультації.

  1. Чутливість зубів.Її відчувають деякі пацієнти протягом першої доби після сеансу. При відбілюванні в клініці неприємні відчуття проходять протягом 24-48 годин. Процедура здатна посилити чутливість зубів на гаряче і холодне.

Щоб запобігти виникнення неприємних відчуттів, наші стоматологи призначають спеціальні препарати, які також потенціюють відбілюючий ефект.

  1. Тимчасове запалення ясен.Таке відбувається, коли невелика кількість гелю потрапляє під захисне покриття ясен. Повідомте лікаря, якщо відчуваєте печіння.
  2. Пришийкова ерозія і абразія.Пришийкова область зуба іноді має темніші ділянки з тонкою емаллю у вигляді заглиблень і жолобків. Проникаючи в тверді тканини зуба, відбілюючий гель може викликати дискомфорт, навіть якщо ці ділянки малочутливі. Тому їх не відбілюють одразу, а лише після  обов’язкового  реставрування фотокомпозитом до початку процедури.
  3. Реставрації зубів і карієс: попередні процедури.В основному відбілювання зачіпає зовнішню поверхню здорового зуба. Якщо ж у пацієнта є погано прилеглі пломби, вініри або коронки, гель може проникнути всередину зуба та викликати роздратування його пульпи. Тому усі негерметичні реставрації варто замінити до відбілювання зубів.

Гель здатний нашкодити зубам і через карієс. Щоб не отримати пульпіт, слід запломбувати хворі зуби до процедури.

  1. Вплив на реставрації.Відбілюєте ви зуби вдома або в стоматологічному кріслі, будь-яка процедура може вплинути на естетичне сприйняття реставрацій – пломб, коронок та вінірів. Вони не змінюють колір, тому зазвичай виглядають темніше на фоні освітлених зубів.

Потрібно бути готовим до заміни реставрацій на передніх зубах після відбілювання. Або виконати освітлення всього на кілька тонів в рамках природного відтінку зубів, щоб різниця була не сильно помітна.

Закликаємо вас зберегти здоров’я своєї посмішки та не експериментувати з відбілюванням зубів без контролю лікаря!

Пам’ятайте: в кращому разі «методи з Інтернету» не спрацюють,а  в гіршому – потягнуть за собою низку процедур тривалого й болісного відновлення.

Записуйтеся на консультацію в клініку «ДІАДЕНТ»: після огляду наші стоматологи підберуть оптимальну інтенсивність відбілювання і допоможуть зробити вашу посмішку блискучою без ризику для здоров’я.

Назва роботи
Ціна
Консультація лікаря 200 грн.
Місцева анестезія від 200 грн.
Лікування карієсу постійних зубів від 1000 грн.
Лікування кореневих каналів (в залежності від їх кількості та діагнозу) від 1300 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини(включаючи апаратний скейлінг та повітряно-абразивну чистку зубів) від 1100 грн.
Виготовлення металокерамічної коронки від 3000 грн.
Виготовлення коронки з цирконію / вініра 6000 грн.
Встановлення імплантатів від 10000 грн.
Дентальний рентгенівський знімок 100 грн.
КТ зубощелепної-системи 450 грн.
Атипове видалення зуба мудрості 900 грн.
Провідникове знеболення 250 грн.
Ортодонтичний знімний апарат від 2100 грн.
Брекет-система (в залежності від клінічної ситуації) від 12500 грн.

Замовити дзвінок