Напишіть нам

Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Наші телефони

+ 38 (068) 941-73-16

+ 38 (093) 297-94-88

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Професійна гігієна

Чистити зуби та використовувати зубну нитку не завжди достатньо для здоров’я ротової порожнини. Звичайний зубний наліт може стати причиною безлічі захворювань, при цьому його складно повністю видалити в домашніх умовах. Допомога стоматолога – професійна чистка зубів – тут просто необхідна.

Гарні зуби та інфекція не можуть співіснувати. Нехай шкідлива мікрофлора не представляє гострої сьогочасної загрози для здоров’я, вона здатна нашкодити травленню і викликати такі явища:

  • поступове розм’якшення емалі;
  • поганий запах з рота;
  • запалення м’яких тканин ротової порожнини;
  • зубний камінь.

Відвідайте клініку стоматології «ДІАДЕНТ», яка знаходиться в м. Вінниця по вул. Академіка Янгеля, 65 (колишня вул. Фрунзе). Тут ви зможете пройти професійну чистку зубів. Наші лікарі обов’язково врахують наявність проблем із зубами, захворювань слизової оболонки та загальний стан здоров’я.

Коли необхідна професійна гігієна зубів

Навіть якщо ретельно чистити зуби вдень і ввечері, протягом дня вкрай складно виділити час для гігієнічних процедур. В результаті залишки їжі, сліди напоїв і наліт від куріння залишаються на зубах і починають повільно їх руйнувати. Домашня чистка дозволяє прибрати всього 65% нальоту, тоді як решта 35% починають активно руйнувати зуби.

Спочатку зубний наліт має м’яку консистенцію і його досить просто видалити. Якщо ж не робити цього регулярно, з часом він міцніє, мінералізується та перетворюється на зубний камінь. Він накопичується не тільки навколо зубів, але й вздовж ясен, викликаючи їх запалення. В цьому випадку необхідне повноцінне очищення зубів у стоматолога-гігієніста.

Професійне чищення зубів вирішує відразу кілька завдань:

  • прибирає живильне середовище для бактерій-збудників пародонтиту і карієсу;
  • надає зубам гарний вигляд, очищаючи від сіруватого та жовтуватого нальоту.

DentalSpa – професійна гігієна рота в стоматології «ДІАДЕНТ»

DentalSpa– не просто медична процедура, а цілий комплекс дій, спрямованих на оздоровлення, профілактику і релаксацію. Саме слово SPA, або SanusPerAquam, в перекладі з латині означає «здоров’я через воду». Пацієнт може бути впевнений: крім догляду за зубами йому не зроблять нічого «стоматологічного» – не будуть свердлити зуб або робити укол.

На жаль, більшість людей відчувають страх не тільки перед стоматологом, а й перед відвідуванням клініки в цілому. Не всі знають, що чистити зуби потрібно вже з моменту їх появи, а також 2 рази на рік ходити до дантиста і робити професійну чистку зубів. Саме вона допоможе виявити патологічний стан на ранній стадії. Це істотно поліпшить прогноз лікування та зменшить його вартість: маленька пломба коштує набагато менше, ніж коронка, що покриває зруйнований зуб!

Після процедури Dental Spa ви із задоволенням оціните білизну ваших зубів, відчуття ідеальної чистоти в роті і зникнення неприємного запаху. Крім того, лікар надасть рекомендації з індивідуального підбору засобів догляду за порожниною рота.

Найголовніше в Dental Spa це те, що у вас є шанс налагодити контакт «пацієнт-лікар», психологічно підготуватися до можливого лікування та отримати відповіді на ваші питання.

Комплексні підходи в системі процедур Dental Spa

  1. Комплекс FRESH. Видалення пігментованого нальоту з зубів і язика за допомогою апарату AIR FLOW, полірування і фторування емалі. Цей комплекс призначений для легкого дихання та відчуття свіжості. Абсолютно безпечна процедура поверне вашим зубам природну естетику, а фторування зміцнить емаль.
  2. Комплекс DENTICURE. Включає ультразвукове видалення зубного каменю за допомогою AIR FLOW і фторування емалі. Комплекс процедур спрямований на отримання косметичного і оздоровчого догляду за порожниною рота.
  3. Комплекс EKO SPA. Для цієї процедури використовується гіпоалергенний порошок гліцин, який більш дбайливо очищає поверхню зуба. Консервантом є антисептик хлоргексидин, який має протизапальну дію. Цей метод використовується в дитячій стоматології, а також для пацієнтів, які мають захворювання ясен.
  4. Апарат AIR FLOW(з англ. «Повітряний потік») – це сучасний пристрій для професійної гігієни порожнини рота. Видалення м’якого, пігментованого нальоту, а також тютюну і барвників від їжі виконується оригінальним апаратом Prophiflex фірми КаVо та апаратом EMS.

При проведенні процедури професійного чищення зубів ,ми використовуємо останню розробку відомої німецької компанії KaVo – порошок PROPHYpearls, що містить карбонат кальцію, а не звичайну соду.

Кальцієві гранули мають шаровидно-округлу форму (на відміну від бікарбонату натрію – соди), завдяки чому вони набагато ефективніше і без пошкодження очищають поверхню емалі, також не травмуючи слизову. Зуби насичуються іонами кальцію та стають більш стійкими до дії кислот.

Чистка при множинному каріозному ураженні – обов’язкова процедура перед виконанням реставрацій, особливо передніх зубів, так як колір матеріалу повинен збігатися з кольором ваших зубів.

Процедура необхідна і перед установленням ортопедичних та ортодонтичних конструкцій (брекет-систем та ін.), а також в процесі їх експлуатації.

Важливо розуміти: професійна чистка зубів у стоматолога не може в повній мірі замінити щоденний догляд за ротовою порожниною. Якщо ви не можете визначитися, які засоби для догляду підібрати і які процедури варто виконувати, ми з радістю вас проконсультуємо.

Назва роботи
Ціна
Консультація лікаря 200 грн.
Місцева анестезія від 200 грн.
Лікування карієсу постійних зубів від 1000 грн.
Лікування кореневих каналів (в залежності від їх кількості та діагнозу) від 1300 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини(включаючи апаратний скейлінг та повітряно-абразивну чистку зубів) від 1100 грн.
Виготовлення металокерамічної коронки від 3000 грн.
Виготовлення коронки з цирконію / вініра 6000 грн.
Встановлення імплантатів від 10000 грн.
Дентальний рентгенівський знімок 100 грн.
КТ зубощелепної-системи 450 грн.
Атипове видалення зуба мудрості 900 грн.
Провідникове знеболення 250 грн.
Ортодонтичний знімний апарат від 2100 грн.
Брекет-система (в залежності від клінічної ситуації) від 12500 грн.

Замовити дзвінок