Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Протезування

Врятувати хворий зуб не завжди може навіть найдосвідченіший стоматолог. Хочете повернути ідеальну посмішку? Стоматологічна клініка в м. Вінниця «ДІАДЕНТ» проводить процедуру протезування зубів – відновлення і заміни окремих зубів або всього зубного ряду. Ця процедура здатна повернути пацієнтові повноцінний смак життя.

Наші стоматологи-ортопеди застосовують найновіші технології та методики лікування зубів. Протезування зубів не тільки відновлює втрачені зуби, але й виправляє функцію жування, мови, покращує естетику ротової порожнини ,загальний зовнішній вигляд людини,додає впевненості.

Протезування – вирішення проблеми втрати зубів

Здоров’я і зовнішній вигляд сильно впливають на якість життя. Щоб відчувати себе добре, усі системи людського організму повинні працювати злагоджено. Порожнина рота – це відправна точка багаторівневої харчової системи. Саме тому стан зубів сильно впливає на нашу зовнішність та здоров’я в цілому.

З чого починається процедура протезування зубів? Перш за все, стоматолог-ортопед спілкується з пацієнтом, роз’яснює ризики, можливі при несвоєчасному лікуванні зубів. Далі лікар оглядає стан зубного ряду, аналізує і пропонує оптимальний варіант лікування.

Як карієс пов’язаний з протезуванням?

Карієс – найпоширеніше захворювання твердих зубних тканин. Він розвивається під впливом внутрішніх і зовнішніх факторів та призводить до втрати зубною емаллю мінералів і солей. Захисна оболонка зуба пошкоджується, в результаті тверда тканина руйнується і в дентині утворюється отвір.

Якщо хворобу запустити, з часом запалюються м’які тканини і періодонт зуба, викликаючи пульпіт та періодонтит. Людина не може пережовувати їжу без болю. На пізній стадії карієс призводить до генералізованої інфекції та випадання зубів.

Лікування карієсу та протезування зубів покращують травні функції і красу посмішки в цілому.

Види зубного протезування

У сучасній стоматології протезування зубів здійснюють кількома методами. Їх поділяють на дві великі групи:

 1. Незнімне зубне протезування:
 • металокерамічні коронки і протези;
 • металеві мостоподібні протези та коронки;
 • металопластмасові та пластмасові конструкції;
 • конструкції з діоксиду цирконію (цирконієві коронки) і цільнокерамічні коронки;
 • вкладки (внутрішньозубний протез);
 • вініри.
 1. Знімне зубне протезування:
 • бюгельні протези з камерною та замковою фіксацією;
 • пластикові протези;
 • протези на телескопічних коронках та інші.

Крім перерахованого вище, великою популярністю користується протезування зубів на імплантатах. Воно дозволяє відновити зубний ряд, навіть якщо у зубів повністю відсутня коренева система.

Стоматолог-ортопед допоможе розібратися в особливостях кожного методу і докладно розповість, які складові формують ціну на зубне протезування.

Який метод відновлення зубів варто обрати?

Вибір методу протезування залежить від декількох факторів: стану зубощелепного апарату пацієнта на момент візиту до лікаря, властивостей і переваг матеріалу та, звичайно ж, фінансових можливостей і очікувань пацієнта. Для прикладу:

 • На вибір матеріалу впливає бюджет клієнта і місце розташування зуба;
 • Якщо коронка зуба частково зруйнована, але корінь залишився цілий, виконують її реставрацію або нарощування;
 • Безметалеві та металокерамічні конструкції часто використовують для протезування фронтальних (передніх) зубів;
 • Для імітації натуральної зубної емалі використовують незнімні протези на основі металокераміки і діоксиду цирконію;
 • Якщо у зубів відсутні корені, пацієнт може зробити вибір на користь «містків» – мостовидних конструкцій з цирконію або металокераміки.

Важливо знати! У будь-якого методу відновлення зубів є протипоказання і вони не завжди пов’язані зі стоматологією. Протезування зубів не проводять при гострих запальних процесах в ротовій порожнині, нестачі кісткової тканини і травмах слизової оболонки, а також при вагітності.

Вініри для корекції кольору і форми зубів

Для кожного дефекту зубного ряду – своя процедура. Реставраційні пломби, відбілювання та професійна чистка допомагають усунути зубний наліт і плями від їжі, напоїв і нікотину. А ось виправити за допомогою реставрації щілину між зубами (треми і діастеми) або неправильний прикус не завжди вдається – особливо при пошкодженні фронтальних (передніх) зубів.

Протезування зубів вінірами вирішує естетичні та лікувальні задачі. При мінімальному втручанні вони не тільки змінюють колір зубів, але й візуально роблять їх форму більш досконалою.

Як виглядаютьвініри?

Це тонкі напівпрозорі композитні або порцелянові пластини, які заміщають зовнішній зубний шар. Вони коректують колір і форму зубів, а також захищають від зовнішнього впливу.

Зуби з вінірами стають міцніше, а на вигляд їх не відрізнити від натуральних. Їх створюють з урахуванням побажань пацієнта і відповідно до форми та кольору його зубів. При цьому, для виготовлення вінірів не потрібно проходити болісну процедуру препарування всієї зубної емалі.

Зубне протезування в клініці «ДІАДЕНТ»

Навіть, вивчивши море інформації про види зубного протезування і розпитавши знайомих з подібним досвідом, обов’язково зверніться до професійного ортопеда.

У стоматологічній клініці «ДІАДЕНТ» наші лікарі із задоволенням поспілкуються з вами, дадуть відповідь на питання та зорієнтують в цінах на протезування, зроблять оцінку загального стану зубів і прикусу, а також наявності/відсутності зубів, на яких зафіксується протез. Після цього, для вас підберуть найкращий метод зубного протезування.

Гарні зуби допоможуть вам продовжити молодість, набути впевненості в собі, красу і успішність.

Запишіться до нас на консультацію або на прийом на сайті або за телефоном. Давайте створимо яскраву та здорову усмішку разом!

Назва роботи
Ціна
Консультація лікаря 150 грн.
Місцева анестезія від 150 грн.
Лікування карієсу постійних зубів від 800 грн.
Лікування кореневих каналів (в залежності від їх кількості та діагнозу) від 900 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини(включаючи апаратний скейлінг та повітряно-абразивну чистку зубів) від 800 грн.
Виготовлення металокерамічної коронки від 2000 грн.
Виготовлення коронки з цирконію / вініра 5500 грн.
Встановлення імплантатів від 8000 грн.
Дентальний рентгенівський знімок 80 грн.
КТ зубощелепної-системи 550 грн.
Атипове видалення зуба мудрості 900 грн.
Провідникове знеболення 250 грн.
Ортодонтичний знімний апарат від 1800 грн.
Брекет-система (в залежності від клінічної ситуації) від 10500 грн.

Замовити дзвінок