Напишіть нам

Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Наші телефони

+ 38 (068) 941-73-16

+ 38 (093) 297-94-88

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Безпека та стерилізація

З особливою увагою ми ставимося до стерильності матеріалів та інструментів.

Клініка «ДІАДЕНТ» в м.Вінниця має сучасний оснащений стерилізаційний блок, де ми дезінфікуємо, стерилізуємо і пакуємо інструменти відповідно до нормативів нашої держави.

Безопасность и стерилизация в клинике Диадент

Головне завдання нашої стоматології – зберегти здоров’я пацієнтів і захистити їх від перехресної інфекції.

Процес дезінфекції та стерилізації в стоматології «ДІАДЕНТ»

Дезінфекція – це комплекс заходів, які приймають з метою знищити збудників інфекцій і зруйнувати шкідливі речовини на зараженому інструментарії, одязі і оточуючих речах.

Інструментарій і обладнання обробляють дезінфікуючими засобами – це зменшує кількість мікроорганізмів. При цьому дезінфекція лише один із шляхів знезараження.

Процедура стерилізації дозволяє знищити всі мікроорганізми і їх спори шляхом впливу на них фізичних факторів (висока температура і тиск) і хімічних засобів.

Стерилізаційний блок клініки «ДІАДЕНТ» оснащений наступними апаратами:

 • медичним паровим автоклавом (стерилізатором) SterilClave компанії Cominox;
 • дистилятором;
 • апаратом для упаковки інструментів в медичні пакети EurosealPlus;
 • ультразвуковою ванною UltrasonicCleaner для очищення інструментів;
 • сухожаровою шафою «ГП-80» (повітряним стерилізатором).

Весь інструментарій, який стоматологи використовують для лікування зубів і який безпосередньо контактує з ротовою порожниною пацієнта, проходить достерилізаційну обробку відповідно до діючих протоколів. Після цього його ретельно знезаражують відповідно до санітарно-епідеміологічних правил і норм.

Цей процес складається з 7 етапів:

 1. Інструменти замочують в дезінфікуючому розчині Surfanios lemon fresh (Франція).
 2. Після цього їх занурюють в ультразвукову ванночку для механічного очищення.
 3. Інструменти промивають дистильованою водою.
 4. Далі їх упаковують в герметичні медичні пакети для стерилізації. Надалі упаковки розкривають під час прийому при пацієнті. Кожен пакет має маркування з датою, часом упакування і прізвищем спеціаліста, який проводив стерилізацію.

У кожному пакеті є особливий індикатор, який змінює колір в разі порушення, коли режиму автоклавування не було дотримано. Так відбувається подвійний контроль за процесом стерилізації.

 1. Інструментарій знезаражують в паровому стерилізаторі високого тиску (автоклаві).
 2. Або інструменти поміщають в повітряний стерилізатор і обробляють гарячим повітрям при температурі 180 ° С.

Різниця між традиційним сухожаровим стерилізатором і автоклавом полягає в тому, що останній дозволяє повністю стерилізувати валики, серветки та інші паперові, скляні, гумові і пластикові медвироби.

Автоклавування також якісно обробляє стоматологічні наконечники. Ці прилади безпосередньо контактують з ротовою порожниною пацієнта і здатні передавати бактерії. Правильною вважається попередня обробка наконечників за допомогою дезрозчину після кожного пацієнта і автоклавування в кінці дня.

Процес стерилізації фахівці контролюють двома шляхами одночасно:

 1. При кожному стерилізаційному циклі використовують багатопараметричні індикатори.
 2. Спостерігають за знезаражувальним обладнанням візуально.

В кінці кожного кварталу в лабораторії Держпродспоживслужби м. Вінниця проводиться бактеріологічний контроль стерильності медінструментарію.

Стоматологія «ДІАДЕНТ» оснащена достатнім запасом стерильного медичного інструментарію, що гарантує її безперебійну роботу.

За рахунок припливно-витяжної вентиляції ми знезаражуємо і провітрюємо кабінети швидко, якісно і безпечно.

Кабінети вінницької клініки «ДІАДЕНТ» оснащені спеціальними бактерицидними безозоновими рециркуляторами BactoSfera. Їх головна перевага – можливість безпечно і безперервно кварцувати приміщення в присутності людей.

При роботі з зубами утворюється пил, в якому містяться мільйони бактерій. Мікрочастинки осідають на робочих поверхнях, стелі і стінах, потрапляють в легені і здатні інфікувати організм.

Щоб попередити цей небезпечний процес, ми вмикаємо рециркулятори. Їх випромінювання зменшує в кілька десятків разів кількість мікроорганізмів в повітрі. Таким же чином ці прилади забезпечують асептичні умови в стерилізаційному кабінеті.

Для безпечного та зручного лікування наші лікарі і асистенти використовують індивідуальні засоби захисту: маски, рукавички, окуляри і щитки.

Для кожного пацієнта передбачені нагрудні серветки одноразового користування, стаканчики для полоскання рота і слиновідсос. В кінці процедури їх дезінфікують, утилізують в спеціальні контейнери, а потім знищують.

Наші лікарі також використовують спеціалізовані стоматологічні пилососи. Вони прибирають частинки зубного пилу, який утворюється під час процедур, і оберігають легені пацієнтів і медперсоналу від зараження.

В рамках дотримання антисептичних правил наші стоматологи ретельно обробляють руки антисептичними розчинами – «Стериліум» і «Бактолін».

Щоб захистити відвідувачів і персонал стоматології, на початку прийому ми пропонуємо нашим клієнтам взути одноразові бахіли поверх взуття. Завдяки ним бруд з вулиці не потрапляє в стоматологічний кабінет.

Завітайте  до  «ДІАДЕНТу» і ми з радістю продемонструємо Вам серце клініки — стерилізаційний блок.

 

Ви питаєте — ми відповідаємо

Що впливає на вибір протезної конструкції

Сучасна стоматологія дозволяє відновити зуби при будь-якій ступені зруйнованості і може зробити посмішку бездоганною за короткий термін. Питання естетики можна вирішити за допомогою протезування зубів. Якість протезування визначається кваліфікацією лікаря і зубного техніка, рівнем клінічного мислення та оснащеністю клініки. Це найважливіші принципи роботи, яких дотримуються спеціалісти нашої стоматології та за якими ми даємо безумовні гарантії.

Читати далі

Безметалові коронки та інші протезні конструкціі в клініці «Діадент» у Вінниці

Зубний протез виготовляється з кераміки або діоксиду цирконію, самостійно або з нанесенням керамічної маси, без застосування металевого литого каркаса. Виготовлені за даною технологією коронки та мостовидні протези прозорі, міцні та стійкі до стирання. Все це сприятливо позначається на естетиці всієї конструкції і суттєво збільшує термін служби безметалевої кераміки.

Читати далі

Замовити дзвінок