Напишіть нам

Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Наші телефони

+ 38 (068) 941-73-16

+ 38 (093) 297-94-88

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Безметалові коронки та інші протезні конструкціі в клініці "Діадент" у Вінниці

Безметалові коронки та інші протезні конструкціі в клініці «Діадент» у Вінниці

Зубний протез виготовляється з кераміки або діоксиду цирконію, самостійно або з нанесенням керамічної маси, без застосування металевого литого каркаса.

Виготовлені за даною технологією коронки та мостовидні протези прозорі, міцні та стійкі до стирання. Все це сприятливо позначається на естетиці всієї конструкції і суттєво збільшує термін служби безметалевої кераміки.

Коронки и мостовидные протезы из диоксида циркония и цельной керамики

Переваги безметалевої кераміки

Спочатку безметалеву кераміку застосовували виключно для протезування передніх зубів. Вона не була розрахована на жувальні навантаження. В даний час при виготовленні коронок на зуби, які піддаються підвищеному навантаженню, використовують оксид цирконію. Цей матеріал забезпечує необхідну міцність, що дозволяє виготовляти мостовидні протези і коронки на бічні зуби.

У деяких людей є алергія на метал, що ускладнює використання металевих коронок, а також металокераміки і металопластмаси. Алергія проявляється у вигляді набряку та почервоніння ясен в області контакту з металом. Вихід із ситуації – використаннябезметалевої кераміки, яка не викликає побічних алергічних реакцій за рахунок відсутності металевих елементів у конструкції.

Завдяки використаним матеріалам можна домогтися натурального блиску штучних зубів. Крім того, готові коронки володіють тією ж відображаючою здатністю, що і натуральна емаль, а відсутність металевого каркаса дозволяє отримати потрібну глибину кольору.

Сравнение оптических свойств металлокерамики и безметалловой керамики

Конструкції виготовляють у зуботехнічній лабораторії. Вони ідеально імітують зуб, що повністю виключає дискомфорт після протезування.

Таким чином, застосування даної технології дозволяє відновлювати посмішку, домагаючись максимуму естетики живих зубів. Навіть при сильній зруйнованості зубів протези витримують підвищені жувальні навантаження.

Відносним протипоказанням до протезування безметалевими коронками є глибокий прикус у пацієнта та бруксизм. У такому випадку рекомендується протезування коронками, виготовленими з цільного діоксиду цирконію, без додавання шару кераміки. Такі коронки дещо відрізняються в плані естетики, особливо на передніх зубах, але мають безкомпромісний запас міцності.

Особливості безметалової кераміки

Діоксид цирконію відноситься до високотехнологічних матеріалів. Завдяки його високій міцності можливо виготовити більш тонку та міцну коронку, ніж з металокераміки. На етапі підготовки ця властивість дозволяє зберегти більше тканин «рідного» зуба, що позитивно позначається на міцності та довговічності протезної конструкції.

Характеристика матеріалу:

  • Виготовлена ​​з цирконію коронка або каркас мостовидного протеза мають білий і майже прозорий колір.
  • Схожість з зубом досягається за рахунок покриття цирконієвого ковпачка шаром кераміки, що імітує емаль зуба. Цільноцирконієві коронки підфарбовують стійкими барвниками, міцно зафіксованими при високій температурі.

Безметалеву кераміку почали використовувати в стоматології зовсім недавно, оскільки цей матеріал дуже важко піддається обробці. З появою нових технологій CAD/CAM даний процес відбувається автоматично. Залишається лише задавати необхідні параметри.

Завдяки лазерному скануванню моделі протезованого зубного ряду формується комп’ютерна форма майбутнього каркаса.

Далі дані надходять на фрезерний верстат, який виточує цирконієву заготовку. Ризик виникнення похибок зведений до мінімуму, так як комп’ютерні розрахунки, безумовно, точніше людського ока та рук техніка.

В результаті стоматолог отримує каркас, який практично з 100% точністю повторює контур зуба, на який буде одягатися коронка

Замовити дзвінок