Ми знаходимось

вул. Академіка Янгеля, 65

Як нас знайти?

Графік роботи

Пн-Пт: 8.00-20.00

Сб: 8.00-14.00

вул. Академіка Янгеля, 65

+ 38 (068) 941-73-16

ua ru

+ 38 (068) 941-73-16

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Наші послуги

Шукаєте надійного і досвідченого стоматолога, якому можна довірити здоров’я ваших зубів?

При цьому різноманітність клінік та послуг дуже велика?

На прикладі стоматології «ДІАДЕНТ», ви дізнаєтесь про ключові фактори, які допоможуть вам зробити правильний вибір, щоб зберегти здоров’я, силу і красу зубів на багато років.

На що варто звернути увагу при виборі стоматології?

  1. Медичний консиліум–нарада лікарів однієї або декількох спеціальностей, за підсумком якої учасники роблять висновок про стан зубощелепної системи пацієнта, встановлюють діагноз, визначають прогноз, хід обстеження і лікування.

У багатопрофільній клініці «ДІАДЕНТ» є можливість створення лікарського консиліуму, що гарантує нашим пацієнтам комплексний підхід в лікуванні та значно покращує його прогноз.

  1. Сарафанне радіо. Стоматологія, яка хоче мати багато задоволених клієнтів, з року в рік покращує свій імідж. Сарафанне радіо – позитивні відгуки від друзів, родичів та колег – завжди працює краще будь-якої реклами. Опитайте людей, яким ви довіряєте, і картина почне потроху вимальовуватися.
  2. Соцмережі і електронні відгуки. В цьому випадку вам знадобиться більше часу, щоб перечитати більшість коментарів, переглянути фотографії та відокремити «замовні» відгуки від справжніх.

Звертайте увагу на те, як швидко адміністрація клініки реагує на коментарі, критику і чи видаляє вона негативні відгуки. Зворотній зв’язок завжди повинен бути стриманим і ввічливим, а реакція на критику – конструктивною.

  1. Розташування стоматології. Клініка в сусідньому будинку – це, звичайно, близько і зручно. Але чи працює там саме той стоматолог, який вас влаштує? Териториальному  фактору краще приділяти менше уваги при пошуку.
  2. Професійна спеціалізація стоматолога. Один з найбільш важливих маркерів при виборі клініки. Так, стоматолог-універсал не завжди обізнаний в нюансах і тонкощах своєї справи. У нього просто не вистачає часу на їх вивчення на відміну від його колег – вузьких фахівців, які тривалий час працюють в певному напрямку.

У клініці «ДІАДЕНТ» працюють стоматологи різних спеціалізацій: протезист, хірург, ортодонт, пародонтолог , терапевт,дитячий стоматолог. Серед терапевтів є вузькоспрямовані фахівці: одні займаються естетичними реставраціями, інші – лікуванням кореневих каналів. На консультації вам порекомендують дантиста, який зможе вирішити саме вашу проблему.

  1. Запис на попередню консультацію. Якщо ви знайшли стоматологію, яка підійшла вам за перерахованими вище критеріями, не поспішайте записуватися відразу на лікування. Чи впевнені ви, що знаєте свою проблему на всі 100% і вам потрібен стоматолог саме цієї спеціалізації?

Ось чому варто спершу поспілкуватися з лікарем, а потім приймати рішення про лікування:

  • Якщо ви вперше відвідуєте цю клініку, уважно придивіться до персоналу. Тут важливо все: і те, як з вами спілкується медсестра, лікар і адміністратор, і те, як вони взаємодіють між собою в команді.
  • Оцініть візуально обладнання стоматологічного кабінету, уточніть, як лікар стерилізує інструменти. Також після спілкування з стоматологом дайте собі відповідь на питання: чи відчули ви, що ваші проблеми зрозуміли і допоможуть вирішити? Які відчуття у вас залишилися після бесіди? Чи готові ви довіритися цьому фахівцю?
  • Будь-яку стоматологічну процедуру планують на певний часовий проміжок, і його може розрахувати тільки стоматолог-виконавець. Цього не зможе зробити адміністратор, який записує вас по телефону. Адже, навіть ,якщо Ви записалися на установку звичайної пломби, при огляді лікар може виявити карієс в сусідньому зубі або необхідність лікування кореневих каналів.

Запис на консультацію допоможе дантисту оцінити фронт робіт і, в подальшому, він проведе лікування за планом та без поспіху.

  • Досвідчений лікар має розвинене клінічне мислення. Це означає, що кожну проблему пацієнта він розглядає комплексно з урахуванням всіх взаємодій та наслідків і здатний запропонувати оптимальний лікувальний план.

Візьмемо для прикладу видалення зуба мудрості. У багатьох пацієнтів, які звертаються з цим проханням, мотивація проста: хтось із знайомих порадив «не лікувати ці зуби, а відразу видаляти, адже від них ніякої користі». У деяких випадках це дійсно гарне рішення, коли, наприклад, зуб росте неправильно, травмує щоку і заважає жувати.

Стоматолог же приймає рішення про лікування або видаленні зуба мудрості (вісімки) з огляду на безліч факторів: ризик розсмоктування щелепної кістки в дистальному відділі сьомого зуба, ймовірність пошкодження нерва нижньої щелепи, ризик зсуву зуба, з яким замикається зуб мудрості, тощо. Як бачите, з першого погляду маленькі проблеми з зубами вирішуються далеко не просто.

Щоб лікувати складні клінічні випадки, стоматологу необхідні певні навички, знання і техніка. Всім цим володіють наші фахівці для лікування зубів з будь-яким рівнем складності, в тому числі кісти зуба, гранульоми та кістогранульоми. При цьому, всі процедури лікування зубів безболісні завдяки сучасним анестетикам.

«ДІАДЕНТ» – сучасна стоматологія у Вінниці

Виберіть постійну клініку або стоматолога і більше ніколи не переймайтеся проблемами з зубами!

Ми складаємо послідовний план лікування під час консультації – це дозволяє виконувати роботу без затримок, в чітко обумовлені терміни.

Наші пацієнти надійно захищені від небезпечних вірусних інфекцій завдяки програмі стерилізації «Анти-СНІД-Антигепатит». Всі інструменти проходять багаторівневу обробку в спеціально обладнаному стерилізаційному блоці. Процедура включає достерилізаційну обробку інструментарію і саму стерилізацію.

Ми досягаємо стерильності завдяки використанню сучасних дезінфікуючих засобів і автоклавуванню всіх інструментів.

Крім того, все, що використовує лікар в своїй роботі, обов’язково упаковується в одноразові індивідуальні промарковані пакети, які розкривають при пацієнті. Всі інструменти і техніка стерилізуються відповідно до санітарно-епідеміологічних норм, піддаються суворому контролю всередині клініки та регулярним перевіркам санепідстанції.

«ДІАДЕНТ» –якісне лікування зубів і чудові естетичні результати

Стоматологічна галузь щорічно поповнюється новими технологічними та науковими знаннями. Весь арсенал європейських і американських технологій та матеріалів перетворюється в цінний інструмент в руках професіоналів. Це не тільки дозволяєх якісно лікувати зуби, але й допомагає досягти естетично бездоганної посмішки. Дотримання протоколів лікування гарантує, що протези, реставрації та пломби прослужать дуже довго.

У стоматології «ДІАДЕНТ» діє мінімальний гарантійний термін на реставрації і пломби з фотополімерів – 1 рік. Такі роботи служать більше 10 років. При необхідності спеціаліст огляне та відполірує композитні реставрації. Це відбувається при планових процедурах гігієни ротової порожнини.

Якщо ви бажаєте отримати відшкодування вартості лікування від вашої страхової компанії, ми підготуємо та надамо всі необхідні документи.

Оплатити лікування можна як готівкою, так і безготівковим платежем.

У вас виникли питання або вам потрібна додаткова інформація про наші послуги? Напишіть нам, телефонуйте або приходьте в нашу клініку. Також приєднуйтесь до нашої групи в соцмережах і першими дізнавайтеся про акції, спеціальні пропозицій, вакансії та новини стоматології «ДІАДЕНТ».

Наші зуби – велика цінність. Зберігши їх здоров’я на довгі роки, ми зробимо неоціненну послугу нашому травленню, серцю, судинам і самооцінці. Стоматологи вінницької клініки «ДІАДЕНТ» стоять на варті вашої здорової посмішки!

Будемо завжди раді допомогти вам та відповісти на усі питання.

Замовити дзвінок